Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[JUŻ WYSTARTOWAŁ!][1.5.2][40 SLOTÓW][8GB RAM][NOWY TYP ROZGRYWKI][AUTORSKIE PLUGINY][SERWER TYPU JAIL] - » Crafter »


Quilt

Zmieniłbyś coś na serwerze?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmieni?by? co? na serwerze?

    • Tak (napisz w po?cie)
    • Raczej nie, wszystko wydaje si? spoko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer już ON! Niedługo aktualizacja prezentacji :) IP: crafter.maxc.pl:25970



Witaj w oficjalnej zapowiedzi serwera » Crafter! »



Witaj! Trafiłeś do więzienia za poważne przestępstwo i musisz zdołać się uwolnić. Jesteś w więzieniu Green Craft, więzienie o zaostrzonym rygorze. Trafiają tam sami najgorsi, jeden gorszy od drugiego. Czy zdołasz uciec z więzienia i wyjść na wolność? Sam zdecyduj, czy chcesz próbować uciekać czy sprawować się grzecznie... Wszystko zależy od Ciebie, to Ty decydujesz. Każde przewinienie w więzieniu równa jest jakieś karze. Dasz rade przetrwać?



Opis serwera:



Ten serwer jest tworzony z każdym drobiazgiem, z brakiem jakichkolwiek błędów w grze. Na czym będzie ta rozgrywka polegać? Na początku lądujesz na Spawnie gdzie masz: jadalnie, cele, miejsce handlu, dobrze pilnowany dwór oraz... przejście do gry. Na początku jesteś w sektorze A, aby zdobyć następny sektor musisz naprawdę ciężko pracować, kopiąc surowce oraz je sprzedając. Dojść do sektora C nie jest wcale aż tak trudno, ale pamiętaj! Każdy sektor jest coraz trudniejszy, musisz zdobyć więcej pieniędzy. Na serwerze również będzie funkcjonować BANK, czyli za czas gry będzie można zdobyć cenne $. Jeszcze nie wiemy ile za minute, ale nadal nad tym myślimy. Na serwerze co 24 godziny dokładnie o godzinie 18:30 będzie mini-event - Po wpisaniu komendy dołączacie do eventu ''ucieknij z więzienia''. Nagrodą za taki event jest albo przejście do następnego sektora (jeśli mamy powyżej sektora D to nie ma takiej opcji), albo troszkę $. Liczymy na wasze dodatkowe pomysły, które chcielibyśmy dodać na serwer.



O co chodzi z WIĘŹNIOWIE VS. POLICJA?



Chodzi o to, że Moderator będzie miał range Policjanta, KidModerator Strażnika. Policjanci oraz Strażnicy będą pilnować cel oraz graczy, będą pomiędzy nimi różne eventy - pomysły liczmy od Was, od graczy.



Kiedy start?



Start jest planowany na 9 czerwca (sobota). Beta-testy już były, jednakże było tak wiele błędów, że musieliśmy je zamknąć. Każdy, kto grał minimum 15 minut na serwerze otrzyma na start mały bonus. Otwarcie serwera ok. godziny 18-20 (podam jeszcze dokładną).



Kto jest w Administracji?



W administracji są trzy osoby:



Frothize - Główny założyciel, majkizjamajki - Współzałożyciel serwera oraz Seebix - Administrator.



A będzie rekrutacja?



Jasne, że będzie. Będzie wraz z startem serwera.



Pozdrawiam i proszę o wypowiadanie się w temacie co myślicie o serwerze, co byście zmienili.



Pozdrawiam,


Główny założyciel serwera.


  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

8Gb ram i tylko 35 slotow .... blef

 

Na początek tyle, zobaczymy jak będzie z ilością graczy :)

Opublikowano

Podaj szybciej ip bo zapomne okey?

 

Podamy przed startem beta testów :)

 

 

Aha spoko a moge wiedziec na jakim hostingu jest postawiony serwer ?

 

Pukawka :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się świetnie, z niecierpliwością czekam na otwarcie...

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Ciekawe czy wypali serwer, jezeli tak to chętnie zagram : ) Jak idą prace?

 

Idą, idą...

Możliwe, że start będzie już 7 czerwca, a nie 14 ;)

Zobaczymy jak się uwiniemy, beta-testy prawdopodobnie też będą wcześniej.

 

Zapraszam do wypowiadania się również innych! :)

Opublikowano

Jak się zgłosić na beta-testerra?

 

Prawdopodobnie 5 czerwca będzie otwarte dla wszystkich, którzy będą chcieli - każdy, kto będzie grał na beta-testach 2h+ (mamy od tego plugin) dostanie mały upominek na start, aktualnie to niespodzianka :)

 

Jak już mówiłem - start jednak 7 czerwca, nie 14! :)

 

O wszystkim będę informował tutaj, z czasem dodam parę ss jak wygląda spawn ;-)

Opublikowano

Jak w ankiecie jest napisane, aby napisać w poście co powinniśmy poprawić to piszcie, bo pozostawiacie tylko głos i tyle ;>

 

Odświeżam i zapraszam do wypowiadania się! ;]

Opublikowano

Serwer wydaje sie byc bardzo fajny, raczej spedze na nim troche czasu

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Mam jeszcze 1 pytanko, a mianowicie czy będzie on stał na wersji 1.6 czy 1.5.2 ?

 

Na 1.5.2 dopóki nie wyjdzie 1.6 oraz nie będzie dostępnego bukkitu :)

 

Co do 1.6 to już mamy w planach różne eventy właśnie związane z tym.

 

Niestety, ale muszę przełożyć beta-testy na piątek - 07, a 08 będzie restart kont i będzie oficjalne otwarcie serwera :)

 

Nad godziną jeszcze się zastanowimy ;)

Opublikowano

Okej! A więc postanowiłem wam umieścić parę ss (prawdopodobnie wygląd ulegnie zmianie!):

 

 

 

Jadalnia

flGdc09.jpg

 

 

 

 

 

Kawałek Spawnu

8g06p0t.png

 

 

 

 

 

Wejście do sektorów

E9BdH1s.png

 

 

Po za tym pracujemy jeszcze nad stroną internetową naszego serwera, więcej informacji wraz z startem serwera! :)

Opublikowano

Wszystko fajnie mam nadzieje ,że wszystko wam ładnie wypali

 

 

Raczej tak, ale może się przesunąć start, ale to się zobaczy w czasie czy się wyrobimy czy nie ;-)

Opublikowano

Można już zostać beta-testerem?

 

Start Beta-Testów ok. godziny 18 do jutra rana 10-11:00

 

Wstęp wolny dla każdego, jak by było już można to bym napisał ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...